Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Drobiazgi dekoracyjne > Świece ozdobne

Dekoracje stołu

Wiosna zawitała już do nas na dobre, dlatego oprócz wiosennych porządków warto zatroszczyć się o jakieś wiosenne dekoracje, które razem z nami przywitają tę słoneczną porę roku. Dekoracje stołu Jednak ciężko znaleźć taką dekorację np. stołu wiosennego, która będzie odpowiednio wyważona wizualnie i jednocześnie nie będzie sprawiała wrażenia naciąganej. Przykładem takiej dekoracji może być zdjęcie znalezione przede mnie na jednej ze stron internetowych.

Przedstawia ono bardzo skromną, aczkolwiek urokliwą dekorację wiosennego stołu. Widzimy zastawę, uzupełnioną bukietami wiosennych kwiatów. Warto zauważyć, że również porcelanowa zastawa utrzymana jest w niesamowicie wiosennym klimacie o czym świadczą kwiatki i wzory w jakie porcelana została dodatkowo przyozdobiona. Dekoracje stołu Największą zaletą tej dekoracji jest to, że wszystko jest stonowane i brak tutaj zwykłego, wiosennego przepychu, który z reguły towarzyszy wszelkim dekoracjom wiosennym. Warto również zwrócić tutaj uwagę na kolorystykę, która nie dość, że jest do siebie dopasowana, to dodatkowo mamy tutaj do czynienia z bardzo delikatnymi barwami, które świetnie ze sobą współgrają.

Moim zdaniem taka bardzo symboliczna dekoracja wiosenne stołu jest o wiele lepsza, niż wszelkie, wypełnione kwiatami dekoracje, w których aż roi się od różnorakich bukietów i wielości barw. Dekoracje stołu Czasem lepiej ukazać coś oszczędnie, co nie znaczy, że nieładnie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.