Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Dekoracje mieszkania > Wyposażenie pokoju dla dzieck

Porcelana Chodzież

Od niepamiętnych czasów porcelanowe dekoracje mieszkania są uważane za te najszlachetniejsze, głównie przez swój wygląd, teksturę, no i oczywiście sam materiał z jakiego są wykonane. Porcelana Chodzież Przeglądając te i podobne dekoracje, natrafiłam na świetny zestaw porcelanowych talerzy i filiżanek, który, choć z pozoru może nadawać się świetnie do kuchni bądź jadalni, zapewne świetnie sprawdzi się jako ozdoba za szybą salonowej komódki.

Na zdjęciu bardzo szybko można zauważyć pewną synchronię zgodnie z którą wykonane są te naczynia. Mają opływowe kształty, które charakteryzują filiżanki i czajniczek, oraz bardzo regularne zgłębienia, które można dostrzec na talerzykach. Porcelana Chodzież Są na pewno wygodne w użytkowaniu, jednak nie przeszkadza to myślę, by wykorzystać je jako formę dekoracji.

Kolor jest bardzo uniwersalny, bo biały, a jak wiadomo biel pasuje niemal do wszystkiego. Do tego dochodzi bardzo oszczędny, aczkolwiek jak najbardziej pasujący wzorek liniowy, który z kolei naniesiony jest za pomocą koloru czarnego, bądź jego różnych odcieni. Świetnie to kontrastuje z bielą porcelany, jednak nie jest to kontrast zbyt nachalny.

Porcelana Chodzież Cały ten zastaw utrzymany jest w dobrym guście, łącząc ze sobą zarówno elegancję, prostotę, jak i funkcjonalność i nowoczesność. Idealny zestaw w każdym mieszkaniu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.