Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Meble > Nowoczesne meble

Poduszki ozdobne

Do dekoracji pomieszczeń naszego mieszkania wykorzystujemy naprawdę sporo różnego rodzaju drobiazgów, które mają na celu dopełnieni ogólnego wyglądu danego pokoju. Poduszki ozdobne Coraz częściej wykorzystywanym drobiazgiem są poduszki dekoracyjne, które w świetny sposób nie tylko przyozdabiają pomieszczenie, ale spełniają funkcje bardzo praktyczne.

Przykładem może być zdjęcie poduszek na które natknęłam się ostatnim czasem. Widnieją na nim dwie, bardzo ładne, zapewne puchowe poduszki, którym jednak daleko do zwyczajnych poduch znajdujących się w naszych łóżkach. Nie dość, że są one świetnie dobrane kolorystycznie, to jeszcze zawierają w sobie kwintesencję ozdobności, którą to stanowią kokardy.

Poduszki zostały dobrane świetnie pod względem kolorystycznym, a co za tym idzie połączenie kolorów idzie ze sobą w parze. Poduszki ozdobne Mamy tutaj do czynienia z jasną barwą poszewki, oraz z granatową i niebieską kokardą, która zdaje się być uhonorowaniem owych poduszek. Do tego dochodzi samo umiejscowienie kokardy, która znajduje się dokładnie na środku poduszki i stanowi jej przekątną, co z kolei jest świetnym połączeniem, bowiem zapewnia swego rodzaju symetryczność. Poduszki ozdobne

Warto zaopatrzyć się w takie poduszki dekoracyjne, które można nabyć na pewno w jakimś meblowym sklepie, albo po prostu wykonać samemu, co zapewne nie jest zbyt trudne.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.