Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Meble > Biurko – rzecz, która powinna być w każdym domu

KWIATY W MIESZKANIU

Przeglądając ostatnio różne propozycje dekoracji kwiatowych, trafiłam na wyjątkowy przykład udekorowania salonu wiosennymi kwiatami. KWIATY W MIESZKANIU Jest to połączenie pięknych bukietów kwiatowych, ze świetnym wyczuciem ogólnej kolorystyki. Zdjęcie przedstawia prawdopodobnie salon, pokój gościnny, albo jakiś inny pokój dzienny, w którym na pewno przebywa się z przyjemnością.
Widzimy na zdjęciu różnego rodzaju wiosenne kwiaty takie jak na przykład tulipany. Są one rozłożone w dość specyficzny sposób. Warto zauważyć, że nie mamy tutaj do czynienia ze skupiskiem tych kwiatów w jednym miejscu, tylko są one porozkładane w różnych częściach pokoju. Sprawia to, że nie jesteśmy znudzeni widokiem tych różnych kwiatów.
KWIATY W MIESZKANIU Żywe kwiaty w tym wypadku są świetnym dopełnieniem ogólnej dekoracji tego pomieszczenia. Zwróćmy uwagę, iż tapicerka z której wykonane są fotele również ma wzór kwiatowy, co daje świetny efekt „kwiatowego pokoju”, w którym to możemy się poczuć niczym w ogrodzie, co więcej, w tajemniczym ogrodzie. KWIATY W MIESZKANIU Jest to naprawdę świetne połączenie zarówno żywych ozdób kwiatowych jakimi są bukiety, jak i kwiatowych ornamentów na tapicerce i poszewkach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.