Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Projektowanie > Pomieszczenia gospodarcze

Fototapety kwiaty

Przeglądając ostatnio różne propozycje dekoracji kwiatowych, trafiłam na wyjątkowy przykład udekorowania salonu wiosennymi kwiatami. Fototapety kwiaty Jest to połączenie pięknych bukietów kwiatowych, ze świetnym wyczuciem ogólnej kolorystyki. Zdjęcie przedstawia prawdopodobnie salon, pokój gościnny, albo jakiś inny pokój dzienny, w którym na pewno przebywa się z przyjemnością.
Widzimy na zdjęciu różnego rodzaju wiosenne kwiaty takie jak na przykład tulipany. Są one rozłożone w dość specyficzny sposób. Warto zauważyć, że nie mamy tutaj do czynienia ze skupiskiem tych kwiatów w jednym miejscu, tylko są one porozkładane w różnych częściach pokoju. Sprawia to, że nie jesteśmy znudzeni widokiem tych różnych kwiatów.
Fototapety kwiaty Żywe kwiaty w tym wypadku są świetnym dopełnieniem ogólnej dekoracji tego pomieszczenia. Zwróćmy uwagę, iż tapicerka z której wykonane są fotele również ma wzór kwiatowy, co daje świetny efekt „kwiatowego pokoju”, w którym to możemy się poczuć niczym w ogrodzie, co więcej, w tajemniczym ogrodzie. Fototapety kwiaty Jest to naprawdę świetne połączenie zarówno żywych ozdób kwiatowych jakimi są bukiety, jak i kwiatowych ornamentów na tapicerce i poszewkach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.