Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Meble > Meble z wyprzedaży

Dekoracje okienne

Dekoracje w mieszkaniu bardzo często ograniczają się do oklepanych i bardzo często wykorzystywanych wzorów czy ornamentów. Dekoracje okienne Ciężko jest tak naprawdę znaleźć coś nowego, bądź na tyle innowacyjnego, by nie było powieleniem wcześniej wykorzystywanych wzorów. Ostatnim czasem jednak natknęłam się na coś, co w dużym stopniu spełnia to kryterium innowacyjności.

Większość tych oklepanych wzorów, to wzory kwiatowe. Zdjęcie załączone do tekstu na pewno jest jednym z przykładów wykorzystywania takiego wzoru. Jednak warto zauważyć, że cechuje je jak najbardziej świeże podejście do tematu.

Przede wszystkim zadziwia specyficzną kolorystyką. Dekoracje okienne Z jednej strony barwy kwiatów na zasłonach czy na poszewkach świetnie ze sobą współgrają, zaś z drugiej tworzą idealny kontrast. Do tego dochodzi całość wnętrza, która utrzymana jest z kolei w bardzo jasnych barwach. Jest to na pewno świetne połączenie, które jest nie tylko miłe dla oka, ale również uspokaja w jakimś stopniu zmysły.

Kwiatowy wzór również został wykorzystany w inny sposób niż dotychczas. Przede wszystkim autor tej aranżacji zrezygnował z pewnej symetrii, jaką często można dostrzec na tego typu dekoracjach. Dekoracje okienne Kwiaty są co prawda ułożone w pewnym porządku, jednak nie ma w tym żadnej przesady, co naprawdę pozytywnie wpływa na ogół tej dekoracji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.