Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Remont > Długa wąska łazienka

KWIATOWE DEKORACJE W MIESZKANIU

Dekoracje w mieszkaniu bardzo często ograniczają się do oklepanych i bardzo często wykorzystywanych wzorów czy ornamentów. KWIATOWE DEKORACJE W MIESZKANIU Ciężko jest tak naprawdę znaleźć coś nowego, bądź na tyle innowacyjnego, by nie było powieleniem wcześniej wykorzystywanych wzorów. Ostatnim czasem jednak natknęłam się na coś, co w dużym stopniu spełnia to kryterium innowacyjności.

Większość tych oklepanych wzorów, to wzory kwiatowe. Zdjęcie załączone do tekstu na pewno jest jednym z przykładów wykorzystywania takiego wzoru. Jednak warto zauważyć, że cechuje je jak najbardziej świeże podejście do tematu.

Przede wszystkim zadziwia specyficzną kolorystyką. KWIATOWE DEKORACJE W MIESZKANIU Z jednej strony barwy kwiatów na zasłonach czy na poszewkach świetnie ze sobą współgrają, zaś z drugiej tworzą idealny kontrast. Do tego dochodzi całość wnętrza, która utrzymana jest z kolei w bardzo jasnych barwach. Jest to na pewno świetne połączenie, które jest nie tylko miłe dla oka, ale również uspokaja w jakimś stopniu zmysły.

Kwiatowy wzór również został wykorzystany w inny sposób niż dotychczas. Przede wszystkim autor tej aranżacji zrezygnował z pewnej symetrii, jaką często można dostrzec na tego typu dekoracjach. KWIATOWE DEKORACJE W MIESZKANIU Kwiaty są co prawda ułożone w pewnym porządku, jednak nie ma w tym żadnej przesady, co naprawdę pozytywnie wpływa na ogół tej dekoracji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.