Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Meble > Meble prowansalskie

Dekoracja do domu

Dobrze jest zadbać o dekorację mieszkania stosowną do panującej aktualnie pory roku. Dekoracja do domu Z reguły nie jest to trudne zadanie, bowiem każda z nich kojarzy nam się z czym innym i co innego możemy wykorzystać, aby wprowadzić zimę czy wiosnę do naszego domu i jego pomieszczeń. Na pomysł jesiennej dekoracji natrafiłam ostatnio przeglądając katalogi internetowe. Jest to niewątpliwie idealne połączenie jesiennych owoców i jesiennej kolorystyki.

Na zdjęciu widzimy różnej wielkości i różnego koloru dynie, które na pewno kojarzą się każdemu z jesienią. Są one świetnie dopasowane wielkością, kształtem oraz kolorem tak, aby nie tworzyć jednolitej zbitki poukładanych obok siebie warzyw, tylko by stworzyć specyficzną kompozycję. Do tego poukładane są gałązki jarzębiny, której kolory dobrane są tak, aby ukazywać bogactwo jesiennych barw. Dekoracja do domu Całości dopełniają powkładane w cały ten specjalny bukiet jesienne liście, opadające z drzew, które również są bardzo urozmaicone kolorystycznie. Sprawia to, że całość tej dekoracji idealnie ze sobą współgra.

Warto w coś takiego zaopatrzyć się na jesień, bowiem taka dekoracja w jadalni czy salonie sprawia, że pomieszczenie wydaje się być przesiąknięte jesienią. Dekoracja do domu Oczywiście istnieje tutaj duże pole do popisu, jednak wydaje mi się, że przedstawiona na zdjęciu kompozycja jest nie tylko piękna i idealnie proporcjonowana, ale także jak mało co oddaje charakterystycznego ducha jesieni.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.