Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Budowa > Styropianowe listwy elewacyjne

FIRANKI I ZASŁONY

Pomysłów na dekorację mieszkania można znaleźć naprawdę wiele. FIRANKI I ZASŁONY Jednak część z nich raczej nie jest warta uwagi. Ostatnio przeglądając strony z wyposażeniem wnętrz i dekoracjami natrafiłam na piękną propozycję udekorowania pokoju dziennego. Dekoracja ta opiera się przede wszystkim na firankach i zasłonach, bowiem to one tworzą ten charakterystyczny klimat, jaki możemy odnaleźć w załączonym zdjęciu.

Przedstawia ono pokój utrzymany w błękitach. Jednak kulminacyjny punkt dekoracji znajdujących się w tym pokoju na pewno stanowią przede wszystkim urocze zasłony idealnie dopasowane do koloru ścian i kolorystyki innych dekoracji, oraz firanki. Przez swój bardzo klasyczny i stonowany wzór idealnie podkreślają one bardzo delikatny, aczkolwiek jednocześnie pełny estetycznie wystrój wnętrza tego pokoju dziennego. FIRANKI I ZASŁONY Całości dopełnia utrzymane w takim samym klimacie meble, których tapicerka to dodatkowy atut całości wyposażenia i tej aranżacji. Są one bowiem delikatne, nie nachalne dla oczu i dla zmysłów, a przy tym robiące wrażenie na odbiorcy.

Jak dla mnie, taki wystrój pokoju dziennego, czy nawet salonu jest idealny. Ciepły, klimatyczny, a przy tym z zachowaniem symetrii. FIRANKI I ZASŁONY Wszystko to sprawia, że przesiadywanie godzinami w takim pokoju nigdy się nie nudzi i staje się niewątpliwie czystą przyjemnością.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.