Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > RTV i AGD > Odświeżacz powietrza

Wyposażenie pokoju dla dzieck

Dzieci potrafią być naprawdę wymagające jeśli chodzi o sposób w jaki powinniśmy udekorować ich pokój. Wyposażenie pokoju dla dzieck Świetne rozwiązanie na to, znalazłam ostatnio przeglądając sposoby dekoracji wnętrz pokoi dziecięcych, czy młodzieżowych. Owoc tych poszukiwań przedstawia załączone zdjęcie.

Widać na nim dość obszerny, aczkolwiek oszczędny w meble, pokoik dziecięcy, a nawet można zaryzykować stwierdzenie, że młodzieżowy, należący zapewne do jakiejś młodej damy. Ściany danego pokoju pomalowane są na bardzo jaskrawe kolory, które jednak mimo wszystko świetnie ze sobą współgrają. Wyposażenie pokoju dla dzieck Dominuje jednak róż, który z całą pewnością musi być ulubionym kolorem właścicielki pokoju.

Interesującą dekoracje stanowią pufy czy też fotele w kształcie kwiatów. Są nie tylko wygodnym meblem, ale jednocześnie świetnie się prezentują współgrając z reszta dekoracji. Do tego dochodzi ten wyjątkowy, pełen kwiatów dywan, który pozwala nam wyobrazić sobie, że w danej chwili przebywamy na jakieś letniej, czy wiosennej łące pełnej różnego rodzaju kwiatków. Łóżko również utrzymane jest w tej koncepcji, podobnie jak nocna szafka.

Całości dopełnia malunek na ścianie, który znajduje się tuż nad łóżkiem. Prezentuje mianowicie dwa kotki i kwiatki. Jest wykonany symetrycznie przez co nic nam się nie kłóci, oraz dobrany kolorystycznie, dzięki czemu jest łagodny bardzo dla naszych zmysłów i sprawia, że nie czujemy się skonsternowani. Wyposażenie pokoju dla dzieck Niewątpliwe jest to bardzo wyjątkowa dekoracja dziecięcego pokoju, której dekorator wykazał się spora wyobraźnią i dobrym gustem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.