Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Remont > Murarz pieców

DEKORACJE W POKOJU DLA DZIECKA

Dzieci potrafią być naprawdę wymagające jeśli chodzi o sposób w jaki powinniśmy udekorować ich pokój. DEKORACJE W POKOJU DLA DZIECKA Świetne rozwiązanie na to, znalazłam ostatnio przeglądając sposoby dekoracji wnętrz pokoi dziecięcych, czy młodzieżowych. Owoc tych poszukiwań przedstawia załączone zdjęcie.

Widać na nim dość obszerny, aczkolwiek oszczędny w meble, pokoik dziecięcy, a nawet można zaryzykować stwierdzenie, że młodzieżowy, należący zapewne do jakiejś młodej damy. Ściany danego pokoju pomalowane są na bardzo jaskrawe kolory, które jednak mimo wszystko świetnie ze sobą współgrają. DEKORACJE W POKOJU DLA DZIECKA Dominuje jednak róż, który z całą pewnością musi być ulubionym kolorem właścicielki pokoju.

Interesującą dekoracje stanowią pufy czy też fotele w kształcie kwiatów. Są nie tylko wygodnym meblem, ale jednocześnie świetnie się prezentują współgrając z reszta dekoracji. Do tego dochodzi ten wyjątkowy, pełen kwiatów dywan, który pozwala nam wyobrazić sobie, że w danej chwili przebywamy na jakieś letniej, czy wiosennej łące pełnej różnego rodzaju kwiatków. Łóżko również utrzymane jest w tej koncepcji, podobnie jak nocna szafka.

Całości dopełnia malunek na ścianie, który znajduje się tuż nad łóżkiem. Prezentuje mianowicie dwa kotki i kwiatki. Jest wykonany symetrycznie przez co nic nam się nie kłóci, oraz dobrany kolorystycznie, dzięki czemu jest łagodny bardzo dla naszych zmysłów i sprawia, że nie czujemy się skonsternowani. DEKORACJE W POKOJU DLA DZIECKA Niewątpliwe jest to bardzo wyjątkowa dekoracja dziecięcego pokoju, której dekorator wykazał się spora wyobraźnią i dobrym gustem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.