Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Sposoby na urozmaicenie wnętrza > Dekoracje okien

Tapety ścienne

Jedną z form dekorowania pokoi są różnego rodzaju dekoracje ścienne. Tapety ścienne Na przykład takiej dekoracji natrafiłam ostatnio, przeglądając portale dotyczące stylizowania wnętrz. Widzimy na zdjęciu jakiś pokój dzienny, zaś na ścianie wdzięczy się wspaniała dekoracja w kolorze czarnym naniesiona na jedną ze ścian.

Dekoracja ta ma charakter nieregularny. Widać wyraźnie, że jest to dość spontaniczna dekoracja i została wykorzystana tylko na tej jednej ścianie. W dodatku kolor dekoracji, to czerń, co jest dość dziwne, bowiem zwykle do tego typu dekorowania ścian wykorzystuje się przede wszystkim kolorowe tapety i nalepy. Tapety ścienne W tym wypadku mamy do czynienia z czernią, która jednak została bardzo przemyślanie dobrana, bowiem świetnie kontrastuje z jasną barwą ściany i ogólną, bardzo stonowaną kolorystyką całego pomieszczenia, zaś jedyną formą odejścia od tej koncepcji może być czerwona poduszka na sofie.

Dekoracja ta, to głowa kobiety widziana z profilu, jej długie włosy powykręcane w loki, oraz motylki wypływające jakby z jej ust, lub po prostu fruwające nad tą głową. Całość wygląda nie tylko estetycznie, ale w jakimś stopniu zaspokaja zmysły i sprawia, że robi to na nas wrażenie. Fakt, że jest to coś niespotykanego działa dodatkowo na nas bardzo pozytywnie.  Tapety ścienne Myślę, że warto w taki sposób dekorować pomieszczenia naszych mieszkań.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.