Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Wnętrza > Projektant wnętrz kraków

Dekoracje okien

Dekorując pomieszczenia naszego mieszkania z reguły skupiamy się na tym co widać w świetle dziennym i co każdego dnia może cieszyć nasze oko. Dekoracje okien Jednak coraz częściej się zdarza, że eksperymentujemy nieco i decydujemy się na udekorowanie mieszkania ozdobami, które świecą w ciemności. Przykładem może być dekoracja, na która natknęłam się ostatnio, przeszukując internet w celu znalezienia czegoś dla siebie.

Na zdjęciu widzimy prawdopodobnie sypialnię, oraz ornament przedstawiający czterolistne koniczynki. Co więcej, ów ornament świeci w ciemności. Wszystko za sprawą fluorescencyjnych nalepek na ściany, albo tapet, które zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą mieć w swoim domu, na ścianach swoich pokoi istne świetliste, gwieździste, bądź jak w tym przypadku koniczynowe niebo. Dekoracje okien Jest to na pewno świetne rozwiązanie dla tych, co lubią zasypiać przy delikatnym świetle, bowiem te wszystkie dekoracje, które widać w ciemności rzucają charakterystyczną poświatę, co widać również na tym zdjęciu.

Mimo że dekoracje świecące w ciemności są bardzo innowacyjnym pomysłem, to jednak na pewno są bardzo pozytywne. Jednak ocena to już kwestia gustu każdego z nas, bowiem jedni będą takimi ozdobami zachwyceni, zaś inny stwierdzą, że to kompletna głupota. Dekoracje okien Myślę, że jednak warto spróbować i w taki sposób odmienić swoje mieszkanie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.