Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Dom > Dom w mieście

Stojące lampy do salonu

Ostatnio coraz modniejsza jest forma dekorowania wnętrz zwana decoupage. Stojące lampy do salonu Mimo że nie jest to coś innowacyjnego, to cieszy się sporym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą tego, iż ozdoby w stylu decoupage jesteśmy w stanie zrobić sami i to bez większych komplikacji, czy utrudnień. Przykładem na to może być znaleziona przeze mnie doniczka wykonana od nowa, właśnie zgodnie z techniką i stylem decoupage. Jest to na pewno świetna dekoracja dla kogoś, kto poszukuje dla swojego mieszkania zastrzyku oryginalności.

Donica widoczna na zdjęciu na pewno została wykonana przez kogoś, kto zna się na technice decoupage. Jednak nawet początkujący są w stanie wykonać coś, co będzie można postawić w salonie czy pokoju dziennym. Stojące lampy do salonu Wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie materiały, oraz odpowiednie narzędzia, a reszta pójdzie jak z płatka.

Decoupage to świetny sposób zmiany niepotrzebnych i być może uszkodzonych naczyń, donic, opakowań czy pudełek, w coś zupełnie nowego, pięknego i użytecznego. Warto więc sprawić, aby stały się one wspaniałą dekoracją. Na zdjęciu widać przerobioną starą donicę w coś zupełnie nowego i na swój sposób fantastycznego. Stojące lampy do salonu Jest to kolejny argument na to, że dekorowanie mieszkania w taki sposób może okazać się bardzo pozytywne i kreatywne.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.