Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Urządzanie i modernizacja domu > Panele słoneczne

Ozdobne listwy przypodłogowe

Zimowe dekoracje do mieszkania to rzecz bardzo rzadko spotykana. Ozdobne listwy przypodłogowe Bowiem jak udekorować mieszkanie w tą mroźną i śnieżną porę, która niekoniecznie każdemu odpowiada? Chociaż zdaje się to niemożliwe, to jednak jest kilka sposobów, które mogą nam pomóc w nadaniu klimatu mieszkaniu nawet zimową porą.

Możemy obrać dwie opcje: coś faktycznie zimowego, albo coś co w jakimś chociaż najmniejszym stopniu będzie nas ogrzewać samym widokiem w te mroźne wieczory.

Pierwsza z opcji jest oczywiście prostsza. Wystarczy tylko pokojarzyć co związane jest z zimą i po prostu trzymać się tej koncepcji poprzez np. porozwieszanie w całym mieszkaniu śnieżynek, zadbaniu tylko o te białe kwiaty, poprzez śnieżne witraże w oknach czy sopelki na półkach. Ozdobne listwy przypodłogowe Całość dobrze utrzymać w chłodnej kolorystyce bieli, szarości i błękitu, co nada charakterystycznego zimowego klimatu wnętrzom udekorowanych tym sposobem.

Druga opcja wymaga nieco więcej inwencji twórczej, chociaż na pewno jest tym wyjściem lepszym niż to pierwsze, bowiem wprawiamy mieszkanie w klimat zimowy, aczkolwiek nieco cieplejszy. Dominować tutaj będą na pewno barwy ciepłe, miłe dla oka, brązy i czerwienie, oraz sam rodzaj dekoracji będzie zupełnie inny. Ozdobne listwy przypodłogowe Można bowiem tutaj wykorzystać futerka, które będą spełniały rolę dywanu czy puchate narzuty na sofy, które świetnie nadadzą się na ogrzanie stóp zimową porą. Jest to na pewno ta „gorętsza” opcja klimatyzowania wnętrza mieszkania zimową porą.

Jednak każdy lubi coś innego, więc propozycji na zimowe udekorowanie domu na pewno jest o wiele więcej i na pewno każdy ma swoją opcję, która najbardziej do niego przemawia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.