Znajdujesz się tutaj: lazienkimag.pl > Sprzątanie domu > Zlewy kuchenne

Cegła ozdobna

W pędzie za nowoczesnością niemal zapominamy o tym co tradycyjne. Cegła ozdobna W sumie wiele nowych rzeczy jest lepszych od starych. Żarówki mniej prądu pożerają, odkurzacz pracuje ciszej, a pralka sama się wyłącza. Z jednej strony nowości przynoszą same korzyści. Z drugiej antyki przynoszą czystą klasę. Oczywiście nie wszędzie każdy antyk będzie pasować, ale w czym może zaszkodzić ekskluzywny  przedwojenny barek?

Antyki od zawsze kojarzą się z klasą w czystej postaci. W sumie nic dziwnego. Ich cena często jest zaporową da przeciętnego zjadacza chleba. Antyki też trzeba mieć gdzie wstawić. Rozsiewają one specyficzną aurę i często przez to potrzebują większej przestrzeni o którą teraz ciężko w naszych zapchanych mieszkaniach.

Jeśli jednak znajdziemy dość miejsca i mamy ciekawy pomysł, choćby na zegar z kukułką, będzie to doskonała dekoracja wnętrza. Cegła ozdobna Taki antyk może stać się przysłowiową wisienką na torcie, jakim będzie zadbane, eleganckie i nowoczesne mieszkanie.

Jeżeli chcemy wstawić antyk większych rozmiarów musimy się zastanowić czy nie będzie gryzł się z otoczeniem. Bo nowoczesne krzesła nie będą pasować do dębowej ławy. A stare wysłużone biurko, źle będzie wyglądać jeśli na całym blacie będą pojawiać się okrągłe ślady po kubkach z kawą.

Tak więc musimy pamiętać, żeby antyku nie zbezcześcić. Bo z jednej strony, może on być doskonałą dekoracją i świetnym uzupełnieniem wnętrza. Cegła ozdobna Z drugiej, jeśli tego nie przemyślimy, stanie się symbolem kiczu i sztucznego upychania czegoś starego w coś nowe.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.